Sloh. práce- charakteristika

5. února 2013 v 22:00
Tak tuhle charakteristiku jsem napsala pro moji nejlepší kamarádku O:) Nevěděla o kom má psát moc totiž nečte tak jsem se toho ujmula já... Práce byla oznámkována na 2, spíš ale kvůli moji zdechlosti, protože se mi to už nechtělo pilovat ;)
***
Lucas Ross
1) Seznámení s postavou
2) a) zevnějšek
b) Kladné vlastnosti
c) Zaporné vlastnosti
3)Zhodnocení
..... Lucas od malička patří k Černému kříži. Jenže potom musí opustit svou matku, nejlepší přátelé a své stanovisko, které mu už od mala vtloukali do hlavy. A to že všichni upíři si zaslouží zemřít.
.... Jednadvacetiletý James Ross skoro vždy nosí černé oblečení. Lucas je špinavý blonďák. Kolem úzké pusy mu raší strniště. Lucasovi oči se barví do tmavě oříškové. Kvůli častému tréninku vlastní velké svaly po celém těle, které se eště umocnily po kousnutí od Biancy jeho lásky. Díky Černému kříži se Lucas může pyšnit opálením. Měří kolem 180 centimetrů.
..... Lucas má bystrou mysl a rychlé úsudky, které mu několikrát zachránily život. Dokáže si poradit nebo pomoct v nejhorších situacích, kdy je ohrožen jeho život nebo osoby mu blízké. Lucas vyniká i ochranitelskouv povahou, kterou projevuje hlavně k Biance. Na Biancu nedá dopustit, ikdyž se někdy projevuje moc opatrně. Mezi jeho silné stránky také patří obětavost a to v každé situaci. Lucas získal velkou zručnost se zacházením různých zbraní a to od kuše po plamenomet.
..... Lucas dokonale ovládá nejen své chování, ale i své city. Občas se naproti tomu chová samotářsky až odmítavě. V těch chvílích k němu chodí převážně Bianca, aby ho uklidnila. Bohužel Lucas vlastní občasný sklon hádat se s lidmi, kteří se mu snaží pomoct. Zvláště potom, co se stal upírem. Lucas se po kousnutí stal velice krvežíznivým a pokaždé když dostane chuť někoho kousnout sám si jde někam vybít zlost.
..... Tuhle postavu jsem si vybrala z toho důvodu, protože mi přišla jako dobrá volba. Myslím, že jako kamarád by byl dobrý. O Lucasovi a Biance napsala spisovatelka Claudia Grayová 4 knihy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
OBLÍBENÉ

Vampire Academy
Black Magician Trilogy by Trudi Canavan
The Kingkiller Chronicle by Patrick Rothfuss
Harry Potter by J.K. Rowling
Inheritance by Christopher Paolini
The Mortal Instruments by Cassandra Clare
Anita Blake by Laurell K. Hamilton
Kate Daniels by Ilona Andrews
Lux

A OSTATNÍ

Percy Jackson and the Olympians by Rick Riordan
Covenant by Jennifer L. Armentrout
Fallen by Lauren Kate
The Chronicles of Narnia by C.S. Lewis
The Hunger Games by Suzanne Collins
House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast
Hush, Hush by Becca Fitzpatrick
The Lord of the Rings by J.R.R. Tolkien
Evernight by Claudia Gray
Fifty Shades by E.L. James
Firelight by Sophie Jordon
Black Dagger Brotherhood
Mercedes Thompson by Patricia Briggs
Shadow Falls by C.C. Hunter
"Je to síla vlastního přesvědčení, která rozhoduje o úspěchu a ne počet následovníků," R. Lupin